Region

Zamknij

Motocykle BMW R1250RT w lubelskiej Policji [ZDJĘCIA, WIDEO]

mae 10:36, 25.09.2022
Skomentuj Motocykle BMW R1250RT w lubelskiej Policji [ZDJĘCIA, WIDEO]

Lubelska Policja dysponuje już 25 nowymi motocyklami marki BMW model R1250RT. Pierwsze modele trafiły do Lublina w lipcu tego roku.

Każdy nowy jednoślad ma pojemność 1250 cm3 i moc 135 KM, a moment obrotowy o wartości 143 Nm. Policyjna wersja maszyny jest jednoosobowa, miejsce pasażera zajmuje zintegrowany kufer z centralą radiową.

Zupełnie nowe malowanie, wzbogacone o wiele elementów odblaskowych, sygnały uprzywilejowania LED z przodu i z tyłu barwy niebieskiej i czerwonej. W wyposażeniu znajdziemy także podgrzewane siedzenie i manetki oraz inne elementy poprawiające komfort podróżowania.

­

Ze względu na swą wielkość i zwrotność, mogą być użytkowane wszędzie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu. Patrole motocyklowe mogą również sprawnie nadzorować ruch drogowy oraz wykonywać inne czynności służbowe, związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach i zabezpieczaniem imprez - informuje nadkom. Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie.

Zakup sprzętu współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach projektu pn. "Bezpieczniej na drogach-motocykle dla służby ruchu drogowego" z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Koszt jednej maszyny to blisko 128 tysięcy złotych. Motocykle trafiły już do funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego komend w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu, Puławach, Kraśniku, Lubartowie i Radzyniu Podlaskim.

­

[WIDEO]3314[/WIDEO]

­

ZDJĘCIA:

­

źródło, wideo, fot. Lubelska Policja / nadkom. Andrzej Fijołek, youtube.com

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%