37-letni kierowca Audi, na zaśnieżonej nawierzchni stracił panowanie nad autem i uderzył w bok jadącej z przeciwka ciężarówki.
Do groźnego wypadku drogowego doszło w piątek nad ranem, przed godziną 4.00, na DK-19 w Międzyrzecu Podlaskim.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi 37-latek, na zaśnieżonej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w bok jadącego z przeciwka samochodu ciężarowego.
Czytaj: Hrubieszów: Trwa rolniczy protest
Scanią kierował 35-latek. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca osobówki.
Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. - relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z parczewskiej Policji.
Przeprowadzone przez mundurowych badania wykazały, że obaj kierowcy byli trzeźwi.
Trwa ustalanie wszelkich okoliczności wypadku.
Zobacz też:
Gm. Horodło: Śledczy ustalają przyczyny śmierci zaginionego
źródło i fot. KPP w Parczewie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz