Region

Zamknij

BMW warte 850 tys. To najdroższe auto odzyskane w tym roku [ZDJĘCIA]

mae 05:34, 12.02.2024 Aktualizacja: 02:09, 19.10.2025
Skomentuj BMW warte 850 tys. To najdroższe auto odzyskane w tym roku [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali poszukiwany samochód marki BMW XM o wartości 850 tys. zł.

Do zdarzenia doszło na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu.

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 33-letniego obywatela Tadżykistanu, który próbował wyjechać z Polski na Białoruś samochodem marki BMW XM, wyprodukowanym w roku 2023.

Czytaj: Kierowca BMW stracił na sliskiej nawierzchni panowanie nad autem i wjechał do stawu

Podczas granicznej kontroli ustalono, że pojazd o szacunkowej wartości 850 tys. zł został skradziony na terytorium Niemiec.

W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Kierowcę oraz pojazd przekazano funkcjonariuszom Policji z Terespola, którzy prowadzić będą dalsze czynności procesowe w tej sprawie.

Zatrzymane BMW XM, to najdroższy samochód, jaki odzyskano w tym roku na wschodniej granicy Polski. W minionym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG odzyskali 192 pojazdy o łącznej wartości ponad 19 mln zł.

Zobacz też:

Tragiczny wypadek. 23-latek wpadł w poślizg. Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne

Zerknij na Instagram →

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%