Z ciężkimi obrażeniami ciała do szpitala został przetransportowany mężczyzna, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi na terenie MOP (Miejsca Obsługi Podróżnych) w Bystrzejowicach.
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę 1 maja, około południa.
- Po godzinie 12 otrzymaliśmy informację, że w miejscowości Janówek, w rejonie Miejsca Obsługi Podróżnych Bystrzejowice, doszło do nieszczęśliwego wypadku.
Jak ustalili na miejscu policjanci, 60-letni pracownik firmy zajmującej się utrzymaniem czystości dróg, został przygnieciony przez pojazd do maszyny drogowej. Do zdarzenia doszło, gdy mężczyzna, będąc przy drzwiach samochodu ciężarowego, przekręcił kluczyk i wtedy pojazd ruszył, uderzając w obudowę zamiatarki i tym samym przygniatając mężczyznę drzwiami ciężarówki.
Czytaj: Tragiczne wypadki - 4 osoby zginęły, 7 zostało rannych
Współpracownicy natychmiast uwolnili poszkodowanego i podjęli czynności przedmedyczne. Następnie mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze określili jego stan, jako ciężki - relacjonuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.
Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.
Zobacz też:
Odebrała prawo jazdy i... w tym samym dniu dachowała. Cztery osoby trafiły do szpitala

źródło i fot. KPP w Świdniku
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz