Dziś rano doszło do groźnego wypadku autokaru w powiecie krasnostawskim.
Dziś rano doszło do groźnego wypadku autokaru na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie, w powiecie krasnostawskim.
Autokarem podróżowało 57 pasażerów. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Siedmiu z nich zostało przetransportowanych do szpitala na badania.
Czytaj: 6700 złotych mandatu i 70 punktów karnych!
Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że kierowca był trzeźwy. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.
Aktualizacja:
- Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 7 rano. Ze wstępnych ustaleń policjantów krasnostawskiej drogówki wynika, że kierujący rejsowym autokarem relacji Kijów - Warszawa zjechał nagle do przydrożnego rowu i uderzył w przepust doprowadzając do wywrócenia się autokaru. Pojazdem podróżowało łącznie 57 osób, w większości obywateli Ukrainy.
Do szpitali z miejsca wypadku zostało przewiezionych łącznie 7 osób, w tym jedno dziecko. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pojazdem w chwili wypadku kierował 39-letni obywatel Ukrainy, był trzeźwy.
Na miejscu wypadku pracują krasnostawscy policjanci. Na czas prowadzonych czynności wprowadzono ruch wahadłowy - informuje starszy sierżant Anna Chuszcza z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.
Zobacz też:
Uderzył w drzewo. Zginął na miejscu
Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres [email protected]
źródło i fot. KPP w Krasnymstawie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz