Lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że na drodze ekspresowej S17, na jezdni w kierunku Warszawy, w rejonie miejscowości Żerdź, pojawiła się nierówność nawierzchni zagrażająca bezpieczeństwu ruchu drogowego. Z tego powodu wyłączono z ruchu jezdnię w kierunku Warszawy, pomiędzy węzłami Żyrzyn i Skrudki.
Kierowcy mogą korzystać z objazdu „starą” drogą krajową nr 17, przez drogi wojewódzkie nr 824 i 839.
Informacje o utrudnieniach wyświetlane są również na znakach zmiennej treści.
Na miejscu prowadzone są działania mające na celu ustalenie przyczyny powstania nierówności. Po ich zakończeniu podjęte zostaną niezbędne prace naprawcze. Odcinek ten jest objęty gwarancją udzieloną przez wykonawcę drogi.
GDDKiA Oddział Lublin apeluje o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do obowiązującego oznakowania i poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy Policji.
::news{"type":"see-also","item":"402179"}
___
źródło i fot. GDDKiA Oddział Lublin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz