Powiat

Zamknij

Werbkowice: Stacja Animacja III

mae 08:24, 21.08.2020
Skomentuj Werbkowice: Stacja Animacja III

W Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach trwa cykl zajęć wakacyjnych dla dzieci pt. "Stacja Animacja". Co tydzień dzieci znajdują się na innej stacji.

Kolejną stacją na animacyjnej trasie była Stacja Balonowa. Zajęcia odbyły się 4 i 6 sierpnia. Balony okazały się zabawkami wielofunkcyjnymi - można stworzyć z nich sensoryczne gniotki, malować nimi, mogą być również drogocennym jajem oraz rekwizytami do bajki.

Drugi dzień uczestnicy spędzili pracowicie dojąc "balonowe krowy", złapała ich balonowa burza i uczestniczyli w bitwie na wodne baloniki.

12 i 13 sierpnia dzieci udały się na przedostatnią stację - Stację Muzyczną. Pierwszego dnia dzieci poznawały różne tonacje przy pomocy kieliszków z kolorową wodą, która posłużyła później do wykonania eksperymentu z "wędrującą wodą". Następnie dzieci wykonały grzechotki z puszek wypełnionych ryżem, kukurydzą itp., które wykorzystały do wystukiwania rytmu wakacyjnego tańca "Amarelinha Africana".

Drugiego dnia na Stacji Muzycznej stworzone zostały kołatki oraz trąbki balonowe. Sala widowiskowa wypełniła się dźwiękami wykonanych instrumentów. Pomiędzy "lekcjami muzyki" był czas na szalone zabawy na świeżym powietrzu. Było głośno i wesoło.

Zajęcia współfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach zadania "Stacja Animacja - cykl zajęć dla dzieci i młodzieży podczas Wakacji".

fot.: GOK Werbkowice

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%