Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. "Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski".
W dniu 27.08.2020 r., Komisja Konkursowa powołana przez Starostę Hrubieszowskiego Anetę Karpiuk w składzie:
przewodniczący: Aneta Hołuj - Inspektor ds. Promocji Powiatu;
sekretarz: Paweł Kłosiński - Inspektor ds. Turystyki, Kultury i Kultury Fizycznej;
członek: Adrian Hawryluk,
dokonała oceny nadesłanych prac plastycznych.
Przy ocenie prac komisja, kierując się kryteriami określonymi w regulaminie konkursu, wyłoniła laureatów:
Kategoria I - dzieci do lat 6;
I miejsce - Aleksandra Lipka, 5 l.
II miejsce - Martyna Berlicka 4,5 l.
III miejsce - Tomasz Pytka 6 l.
Wyróżnienie - Maja Skiba 6 l. i Bartosz Dąbrowski 6 l.
Kategoria II - dzieci od 7 do 10 lat;
I miejsce - Adriana Kowalczuk 7 l.
II miejsce - Lena Niźnikowska 8 l.
III miejsce - Gabriela Baryła 10 l.
Wyróżnienie - Anna Metyk 9 l. i Jakub Kurier 9 l.
Kategoria III - dzieci od 11 do 15 lat.
I miejsce - Jakub Chomiak 13 l.
info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz