Powiat

Zamknij

Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski

mae 08:51, 03.09.2020
Skomentuj Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. "Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski".

W dniu 27.08.2020 r., Komisja Konkursowa powołana przez Starostę Hrubieszowskiego Anetę Karpiuk w składzie:

przewodniczący: Aneta Hołuj - Inspektor ds. Promocji Powiatu;

sekretarz: Paweł Kłosiński - Inspektor ds. Turystyki, Kultury i Kultury Fizycznej;

członek: Adrian Hawryluk,

dokonała oceny nadesłanych prac plastycznych.

Przy ocenie prac komisja, kierując się kryteriami określonymi w regulaminie konkursu, wyłoniła laureatów:

Kategoria I - dzieci do lat 6;

I miejsce - Aleksandra Lipka, 5 l.

II miejsce - Martyna Berlicka 4,5 l.

III miejsce - Tomasz Pytka 6 l.

Wyróżnienie - Maja Skiba 6 l. i Bartosz Dąbrowski 6 l.

Kategoria II - dzieci od 7 do 10 lat;

I miejsce - Adriana Kowalczuk 7 l.

II miejsce - Lena Niźnikowska 8 l.

III miejsce - Gabriela Baryła 10 l.

Wyróżnienie - Anna Metyk 9 l. i Jakub Kurier 9 l.

Kategoria III - dzieci od 11 do 15 lat.

I miejsce - Jakub Chomiak 13 l.

info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%