Powiat

Zamknij

Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski - nagrody rozdane

mae 08:48, 05.09.2020
Skomentuj Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski - nagrody rozdane

3 września, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu "Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski".

Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk wręczyła laureatom atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

W kategorii I - dzieci do lat 6, I miejsce zdobyła Aleksandra Lipka, II miejsce Martyna Berlicka, III miejsce Tomasz Pytka. Wyróżnienia otrzymali Maja Skiba i Bartosz Dąbrowski.

W kategorii II - dzieci od 7 do 10 lat, I miejsce należy do Adriany Kowalczuk, II miejsce do Leny Niźnikowskiej, III miejsce do Gabrieli Baryła. Wyróżnienia otrzymali Anna Metyk i Jakub Kurier.

W kategorii III - dzieci od 11 do 15 lat, laureatem konkursu został Jakub Chomiak.

- Jeszcze raz serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom konkurs, a także rodzicom, którzy wspierają swoje dzieci w rozwijaniu tak pięknej pasji. Zapraszam do udziału w kolejnych organizowanych konkursach - podkreślała w swoim przemówieniu Aneta Karpiuk.

info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%