3 września, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu "Razem z rodziną promuję Powiat Hrubieszowski".
Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk wręczyła laureatom atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
W kategorii I - dzieci do lat 6, I miejsce zdobyła Aleksandra Lipka, II miejsce Martyna Berlicka, III miejsce Tomasz Pytka. Wyróżnienia otrzymali Maja Skiba i Bartosz Dąbrowski.
W kategorii II - dzieci od 7 do 10 lat, I miejsce należy do Adriany Kowalczuk, II miejsce do Leny Niźnikowskiej, III miejsce do Gabrieli Baryła. Wyróżnienia otrzymali Anna Metyk i Jakub Kurier.
W kategorii III - dzieci od 11 do 15 lat, laureatem konkursu został Jakub Chomiak.
- Jeszcze raz serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom konkurs, a także rodzicom, którzy wspierają swoje dzieci w rozwijaniu tak pięknej pasji. Zapraszam do udziału w kolejnych organizowanych konkursach - podkreślała w swoim przemówieniu Aneta Karpiuk.
info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz