Powiat

Zamknij

Pojechali dla akcji Dalej, Wyżej, Razem

mae 09:59, 23.09.2020 Aktualizacja: 21:35, 21.10.2025
Skomentuj Pojechali dla akcji Dalej, Wyżej, Razem

19 września, drużyna Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie wzięła udział w akcji "Dalej, Wyżej, Razem".

Ideą całego wydarzenia jest przejechanie rowerem wyznaczonej trasy, wspierając tym samym wspólny cel - doposażenie Oddziału Dziecięcego hrubieszowskiego szpitala.

Trasa w kształcie litery "S" - o długości niespełna 60 km, miała swój punkt startowy w miejscowości Sułowiec w powiecie zamojskim i przebiegała przez malowniczą drogę rozciągającą się nad zalewem w Nieliszu, zmierzając w stronę Władysławina w powiecie krasnostawskim, Zółkiewki - Osady, kończąc w Chorupniku w gminie Gorzków.

Całość została podzielona na 4 etapy:

Etap 1 - Sułowiec - Nielisz,

Etap 2 - Nielisz - Władysławin,

Etap 3 - Władysławin - Zółkiewka-Osada,

Epat 4 - Żółkiewka-Osada - Chorupnik,

podczas których było miejsce na chwilowy odpoczynek, zebranie sił oraz wyruszenie w dalszą drogę.

Nie obyło się również bez wzniesień, które w szczytowym momencie wyniosły 262 m w miejscowości Bzowiec oraz 282 m w Wierzchowinie.

Drużyna Starostwa Powiatowego wraz ze Starostą Hrubieszowskim Anetą Karpiuk, w niezmiennym składzie przejechała całą trasę od początku do końca, co zajęło około 6 godzin (wliczając w to przerwy postojowe).

Link do zbiórki dla Oddziału Dziecięcego hrubieszowskiego szpitala:

https://zrzutka.pl/yjepcs

Więcej informacji o wyzwaniu na stronie www.rowerowedobro.pl.

info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%