24 września, w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach wręczono nagrody w III Powiatowym Konkursie Poetyckim "Magia Słowa".
W tym roku na konkurs nadesłano 6 prac.
Po wcześniejszym zapoznaniu się z pracami uczestników, komisja w składzie:
- Muzyczuk Marzanna - bibliotekarz, instruktor ds. recytacji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hrubieszowie
- Anna Kistelska - instruktor ds. literatury i recytacji w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie
- Bożena Fornek - instruktor literatury w Zamojskim Domu Kultury
postanowiła przyznać 2 równorzędne nagrody:
- Pani Małgorzacie Skowron z Hrubieszowa za wiersz "Księżyc i matka" (za jednorodną kompozycję, prostotę stylu i języka),
- Panu Zbigniewowi Cichowlazowi z Teptiukowa za wiersz "Poranek" (za poetycki obraz budzącego się dnia, odznaczający się zdyscyplinowaną formą i spójnością tematyczną).
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach.
info i fot. GOK Werbkowice
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz