W sobotę 26 września, na zbiorniku wodnym w Chłopiatynie, już po raz szósty rozegrane zostały zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dołhobyczów.
W tegorocznych zawodach udział wzięło 23 zawodników z terenu gminy.
Tradycyjnie po losowaniu stanowisk zawodnicy - wędkarze udali się na swoje miejsca w celu przygotowania sprzętu i zanęt.
Po trzygodzinnych zmaganiach, wędkarska rywalizacja dobiegła końca. Po zważeniu złowionych ryb wyłonieni zostali zwycięzcy zawodów:
I miejsce - Mariusz Olech
II miejsce - Ryszard Jasina
III miejsce - Mariusz Łepik
Dodatkowo została wręczona statuetka za największą złowioną rybę. Największą rybę o wadze 2,2 kg złowił Mariusz Olech.
Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację imprezy, w szczególności dla mieszkańców sołectwa Chłopiatyn. Gratulacje dla wszystkich uczesników.
info i fot. UG Dołhobyczów
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz