Powiat

Zamknij

Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym - nagrody rozdane - ZDJĘCIA

mae 10:04, 26.11.2020
Skomentuj Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym - nagrody rozdane - ZDJĘCIA

W dniu 20.11.2020 r., nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym", który skierowany był do uczestników kwalifikacyjnego kursu zawodowego.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, konkurs odbył się w formie testu online. Profesjonalne apteczki, czujniki czadu oraz drobne upominki zwycięzcom wręczyła Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk.

Konkurs miał na celu upowszechnianie wśród rolników wiedzy o zasadach ochrony życia i zdrowia podczas wykonywania prac, zagrożeniach wypadkowych, a w rezultacie ograniczenie liczby wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych rolników.

Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Starostwo Powiatowe oraz Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zachęcamy do udziału w przyszłych edycjach konkursu.

­

info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%