W dniu 20.11.2020 r., nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym", który skierowany był do uczestników kwalifikacyjnego kursu zawodowego.
Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, konkurs odbył się w formie testu online. Profesjonalne apteczki, czujniki czadu oraz drobne upominki zwycięzcom wręczyła Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk.
Konkurs miał na celu upowszechnianie wśród rolników wiedzy o zasadach ochrony życia i zdrowia podczas wykonywania prac, zagrożeniach wypadkowych, a w rezultacie ograniczenie liczby wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych rolników.
Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Starostwo Powiatowe oraz Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zachęcamy do udziału w przyszłych edycjach konkursu.
info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz