Wracający po służbie do domu, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie, zatrzymali w miejscowości Ślipcze pijaną kobietę, kierującą samochodem marki Opel.
46-latka poruszała się pojazdem całą szerokością jezdni. Funkcjonariusze NOSG natychmiast powiadomili o zdarzeniu policjantów z Hrubieszowa oraz uniemożliwili kierującej dalszą jazdę. Jak się okazało, kobieta miała 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Zatrzymanej, za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości, grozi do 2 lat więzienia. Oprócz tego musi liczyć się z sądowym zakazem kierowania pojazdami i wysoką karą finansową.
Jest to już kolejna sytuacja, gdzie nawet po pełnionej służbie czujność i zaangażowanie funkcjonariuszy SG przyczyniły się do wyeliminowania z ruchu drogowego pijanego kierowcy, który swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem mógł doprowadzić do tragedii.
[WIDEO]2231[/WIDEO]
(info, fot. NOSG, wideo: youtube.com / rzecznik kg)
Zobacz też:
Gmina Mircze: Motocyklista wjechał pod kombajn. Trafił do szpitala - ZDJĘCIA
https://lubiehrubie.pl/powiat/gmina-mircze-motocyklista-wjechal-pod-kombajn-trafil-do-szpitala-zdjecia/
[WIDEO]2222[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz