Rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji w gminie Mircze.
W dniu 3 lutego 2023 r. w sali wystawowo - konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Mirczu, nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu na najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji w gminie Mircze.
Tegoroczna edycja cieszyła się dużą popularnością - do konkursu zgłoszono 15 posesji, z których komisja konkursowa po analizie i ocenie wszystkich zgłoszeń wyłoniła 3 - ich zdaniem, najpiękniejsze. Podczas oceny brano pod uwagę ogólne wrażenia estetyczne, różnorodność elementów dekoracji oraz pomysłowość i oryginalność.
Laureaci konkursu:
I miejsce - Lucyna Ślepko (Mołożów),
II miejsce - Piotr Kurcman (Radostów),
III miejsce - Maryla Piwińska (Mołożów).
Laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Wójta Gminy Mircze Martę Małyszek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu, a także drobne upominki od Gminy Mircze.
Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom konkursu za udział, a zwycięzcom gratulujemy. Była to już trzecia edycja konkursu promująca tradycje ozdabiania posesji na czas bożonarodzeniowy i wszystko wskazuje na to, że będą kolejne, więc już dziś zapraszamy do udziału na przełomie roku 2023/2024 - czytamy na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu.
źródło i fot. Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu / Facebook
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz