9 lutego, w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach, odbył się coroczny bal karnawałowy Klubu Senior+ "Nasza Jesień".
Bal był niezwykle eleganckim wydarzeniem z przemiłą atmosferą, znakomitą zabawą i pysznym jedzeniem, przygotowanym przez Seniorów.
We wspólnej zabawie uczestniczyli członkowie zaprzyjaźnionych klubów z Tyszowiec - Klubu "Senior+" w Perespie oraz Tyszowieckiego Klubu Seniora.
Zaproszona na bal wójt gminy Werbkowice Agnieszka Skubis-Rafalska skierowała do uczestników spotkania podziękowania za działalność na rzecz lokalnej społeczności oraz życzyła dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień, a także przekazała okolicznościowy czek na zakup rzeczy potrzebnych w działalności Klubu.
info i fot. Gmina Werbkowice
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz