Powiat

Zamknij

Gminny Konkurs Języka Angielskiego [ZDJĘCIA]

mae 06:16, 15.05.2023 Aktualizacja: 12:00, 20.10.2025
Skomentuj Gminny Konkurs Języka Angielskiego [ZDJĘCIA]

W dniu 11.05.2023 roku został przeprowadzony Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Konkurs został zorganizowany przez Szkołą Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem pod patronatem Wójta Gminy Hrubieszów. Konkurs odbywa się w szkole już od 15 lat i na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły.

Protokół Komisji Gminnego Konkursu Języka Angielskiego zorganizowanego w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem.

Posiedzenie odbyło się w dniu 11.05.20023 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem,

Komisja w składzie:

1. Radosław Szkudziński - przewodniczący - Inspektor ds. Oświaty w Gminie Hrubieszów

2. Marzanna Adamczuk - Chwedczuk - członek - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem

3. Anna Myśliwiec - członek - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem

4. Monika Marel - Knap - członek - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. 15 Pułku Piechoty "Wilków" w Stefankowicach.

Komisja wyłoniła zwycięzców z klas 1-4 z zakresu wykonanych projektów tematycznych ( prace plastyczne formatu A1) tj:

Klasa 1 - SCHOOL SUPPLIES - PRZYBOTY SZKOLNE

Klasa 2 - FOOD - JEDZENIE

Klasa 3 - BODY PARTS - CZĘŚCI CIAŁA

Klasa 4 - HOUSE TYPES - RODZAJE DOMÓW

Laureatami konkursu są:

I miejsce - praca nr 3 - SP Mieniany - klasa 2

II miejsce - praca nr 4 - SP Husynne - klasa 2

III miejsce - praca nr 5 - SP Moniatycze - klasa 3

Wyróżnienie - praca nr 6 - SP Moniatycze - klasa 4

Wyróżnienie - praca nr 1 - SP Mieniany - klasa 3

Następnie w wyniku przeprowadzonych eliminacji do testu leksykalno - gramatycznego przystąpiło 28 uczniów klas 5 - 8 ze szkół z : SP Czerniczyn, SP Husynne, SP Mieniany, SP Ślipcze, SP Moniatycze.

Laureatami zostali:

Klasa 5

I miejsce - Aleksandra Wiśniewska - SP Stefankowice

II miejsce - Szymon Kraszewski - SP Moniatycze

III miejsce - Stanisław Szubert - SP Husynne

Klasa 6

I miejsce - Emilia Hartanowicz - SP Husynne

II miejsce - Diana Ślusarczyk - SP Moniatycze

III miejsce - Magdalena Matelska - SP Stefankowice

Klasa 7

I miejsce - Karolina Najczuk - SP Moniatycze

II miejsce - Vanessa Puchala - SP Mieniany

III miejsce - Mateusz Hartanowicz - SP Husynne

Klasa 8

I miejsce - Monika Kanonienko - SP Mieniany

II miejsce - Sandra Kyć - SP Ślipcze

III miejsce - Gabriela Śmietanka - SP Husynne

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplom za udział w konkursie oraz drobny upominek.

Lista uczestników zgłoszonych do konkursu klas 5 -8 - części pisemnej testu leksykalno - gramatycznego.

Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie - opiekun mgr Agata Zając

1. Maciej Kamiński - klasa 6

2. Kevin Frykowski - klasa 5

3. Dominik Okoński - klasa 5

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mienianach - opiekun mgr Agata Kamińska

1. Monika Kanonienko - klasa 8

2. Sara Flis - klasa 8

3. Vanessa Puchala - klasa 7

4. Wiktoria Skubis - klasa 6

5. Samanta Giergielewicz - klasa 5

6. Filip Prystupa - klasa 5

Szkoła Podstawowa w Ślipczu z/s w Kozodawach - opiekun mgr Marlena Szumiata

1. Sandra Kyć - klasa 8

2. Gracjan Kiełb - klasa 8

Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach - opiekun mgr Iwona Podgalska - Pańko

1. Karolina Najczuk - klasa 7

2. Diana Ślusarczyk - klasa 6

3. Lena Stefańska - klasa 5

4. Szymon Kraszewski - klasa 5

Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Piechoty "Wilków" w Stefankowicach - opiekun mgr Monika Marel - Knap

1. Bruno Kapica - klasa 8

2. Maja Malinowska - klasa 8

3. Magdalena Matelska - klasa 6

4. Igor Troć klasa - klasa 6

5. Aleksandra Wiśniewska - klasa 5

6. Jakub Całka - klasa 5

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem - opiekun mgr Agnieszka Łaszkiewicz - Chrastina oraz mgr Marzena Szulżuk - Jarosiewicz

1. Kinga Kosik - klasa 8

2. Gabriela Śmietanka - klasa 8

3. Zofia Szlązak - klasa 7

4. Mateusz Hartanowicz - klasa 7

5. Emilia Hartanowicz - klasa 6

6. Dominika Borowska - klasa 5

7. Stanisław Szubert -klasa 5

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie, bardzo się cieszymy, że dzieci chcą poszerzać swoją wiedzę i uczestniczyć w konkursach.

­

Dyrektor - mgr Marzanna Adamczuk-Chwedczuk

Koordynator Konkursu - mgr Agnieszka Łaszkiewicz-Chrastina

info i fot. Agnieszka Łaszkiewicz-Chrastina

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%