37-letnia Ukrainka, która spowodowała wypadek w Teratynie została ukarana mandatem w wysokości 2 tys. zł - informuje portal kronikatygodnia.pl.
Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w dniu 22 lipca 2023 roku, na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich w Teratynie.
37-latka z Ukrainy nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 55-letniemu kierowcy mercedesa.
Na szczęście, w wyniku wypadku nikt nie odniósł obrażeń, a ucierpiały jedynie obydwa samochody.
Więcej w artykule Mariusza Parola na portalu kronikatygodnia.pl:
Teratyn: 2 tys. mandatu za niebezpieczny pośpiech →
ZDJĘCIA:
źródło: kronikatygodnia.pl, fot. KPPSP w Hrubieszowie / str. Marcin Gabryś
Zobacz też: Wypadek w Teratynie
https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/wypadek-w-teratynie-zdjecia/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz