Powiat

Zamknij

32 Finał WOŚP w Dołhobyczowie. Zebrano ponad 18 tys. [ZDJĘCIA]

mae 06:52, 30.01.2024 Aktualizacja: 09:22, 13.10.2025
Skomentuj 32 Finał WOŚP w Dołhobyczowie. Zebrano ponad 18 tys. [ZDJĘCIA]

Do tegorocznego 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyła Gmina Dołhobyczów. Udało nam się zabrać 18 572,91 zł.

Tegoroczne hasło 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to "Płuca po pandemii". Gramy dla dzieci i dorosłych.

Do tej największej orkiestry świata dołączyła swoją cegiełkę również Gmina Dołhobyczów, w której udało się zabrać 18 572,91 zł - informuje urząd gminy.

Podczas niedzielnego wydarzenia na scenie zaprezentowały się zespoły: dziecięca grupa taneczna i wokalna działająca przy Centrum Kulturalno - Konferencyjnym w Dołhobyczowie, Kuźnia Tomasza, Zespół VOX, Katarzyna Jóźwiak, Nadbużanki z Gołębia i Zespół Styl z Dołhobyczowa.

Czytaj: 32 Finał WOŚP w Horodle. Zebrano ponad 10 tys.

Dodatkową atrakcją były - kiermasz książek, loteria fantowa, animacje dla dzieci, pokazy sprzętu Ochotniczej Straży Pożarnej i Placówki Straży Granicznej z Dołhobyczowa oraz grochówka.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończyło tradycyjnie światełko do nieba.

Na całość tej pięknej kwoty złożyła się praca wielu ludzi o wielkim sercu i chęci pomagania. Organizatorzy dziękują im wszystkim.

Dziękujemy, że byliście z nami - podkreślają.

Zobacz też:

Hrubieszowski 32 Finał WOŚP. Zebrano ponad 100 tys.

Zerknij na Instagram →

źródło i fot. UG Dołhobyczów

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%