Zuchy z 3 Gromady Zuchowej przeprowadziły zbiórkę karmy dla potrzebujących psów i kotów.
8 marca, zuchy z 3 Gromady Zuchowej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Uchaniach, zakończyły zbiórkę karmy dla potrzebujących psów i kotów.
Dzień później, na spotkanie i odebranie uzbieranej karmy przybyła pani Dominika Bobak z organizacji Adopcje - Zamość.
Czytaj: Hrubieszowskie obchody rocznicy wstąpienia do NATO
Pani Dominika jest wolontariuszką, która pomaga chorym, bezdomnym i potrzebującym zwierzakom.
Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie - podsumowują akcję przekazania darów zuchy z Uchań.
Zobacz też:
Nowy komendant hrubieszowskiej Państwowej Straży Pożarnej
źródło i fot. Gminny Ośrodek Kultury w Uchaniach / FB
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz