Z nadzieją nam kazałeś iść. Subito santo! Wreszcie ty!” – ten właśnie fragment utworu, który wybrzmiał podczas Wieczoru Papieskiego w Werbkowicach - najtrafniej odzwierciedlił jego charakter.
W nastrój pełen wspomnień i refleksji wprowadził uczestników Krzysztof Lisowski, przypominając teksty z nauczania św. Jana Pawła II, przeplatane występami zespołów:
- „Melodyjki” prowadzonych przez Annę Czarnecką,
- „Migotki” prowadzonych przez Annę i Krzysztofa Lisowskich,
- „Górzanki” z Gozdowa.
Koncert odbył się 15 października 2025 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach, w ramach obchodów XXV Dnia Papieskiego pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Prorok Nadziei”.
[ZT]396567[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz