Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach prosi o wsparcie dla rodziny, która w wyniku tragicznego pożaru - straciła swój dom i cały dobytek.
Dziś najbardziej potrzebują naszej pomocy. Każda forma wsparcia ma ogromne znaczenie i może pomóc im stanąć na nogi po tej tragedii. Razem możemy sprawić, że ta rodzina poczuje, że nie jest sama w tak trudnej chwili - podkreśla GOK w Trzeszczanach.
::news{"type":"see-also","item":"399563"}
(autor: organizator, źródło: zrzutka.pl)
Pożar zabrał im wszystko - pomóżmy im wrócić do domu!
Drodzy Przyjaciele, Ludzie Dobrego Serca,
zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla pięcioosobowej rodziny z Trzeszczan Pierwszych której życie w jednej chwili całkowicie się zmieniło.W wyniku tragicznego pożaru stracili swój dom – miejsce, które było ich schronieniem, bezpieczeństwem i całym światem. Ogień zabrał wszystko: dach nad głową, wspomnienia, rzeczy codziennego życia i dorobek wielu lat ciężkiej pracy.
To wspaniali, dobrzy ludzie – zawsze życzliwi, pomocni dla innych, nigdy nie odmawiający wsparcia, gdy ktoś go potrzebował. Ania Kozicka to wspaniała, ciepła i niezwykle życzliwa osoba, którą wielu ludzi zna z jej ogromnego serca i zaangażowania w pracę z dziećmi. Jako instruktor tańca od lat dzieli się swoją pasją, ucząc najmłodszych nie tylko kroków tanecznych, ale również radości, pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i pełna energii.
Ania jest również mamą cudownej sześcioletniej córeczki, dla której stara się stworzyć ciepły i bezpieczny dom. W tym domu mieszkali także jej rodzice – kochający dziadkowie oraz jej brat który jest wsparciem dla Nich wszystkich. Wspólnie z Anią tworzyli prawdziwą rodzinę pełną wzajemnej troski, wsparcia i miłości.
Niestety tragiczny pożar w jednej chwili odebrał im wszystko. Dom, który był miejscem codziennych spotkań, rodzinnego ciepła i wspólnych chwil, przestał istnieć. Dziś ta dobra i skromna rodzina potrzebuje naszej pomocy, aby móc znów stanąć na nogi i odbudować to, co ogień bezlitośnie zabrał. Przed nimi bardzo trudna droga – odbudowa domu i próba powrotu do normalności. Sami nie będą w stanie tego udźwignąć.
Dlatego prosimy wszystkich ludzi o wielkich sercach o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie. Razem możemy pomóc tej rodzinie stanąć na nogi, odbudować ich dom i przywrócić nadzieję na spokojne jutro.
Dobro wraca. Pokażmy, że w trudnych chwilach potrafimy być razem.
Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc, udostępnienie zbiórki i dobre słowo.
___
źródło: GOK w Trzeszczanach, zrzutka,pl, fot. zrzutka.pl / organizator zbiórki
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz