Hrubieszów

Zamknij

Hrubieszów: Koncert kolęd i pastorałek w kościele pw. Świętego Mikołaja

red. 06:10, 30.12.2025 Aktualizacja: 16:56, 29.12.2025
Skomentuj Hrubieszów: Koncert kolęd i pastorałek w kościele pw. Świętego Mikołaja fot. Łukasz Machulski

W ostatnią niedzielę 2024 roku - 29 grudnia, w Kościele pw. Św. Mikołaja w Hrubieszowie, odbył się koncert kolęd i pastorałek.

 

Widzowie mieli możliwość wysłuchania repertuaru kolędowo - pastorałkowego w wykonaniu: Scholi Vox Cordis z Parafii Św. Mikołaja w Hrubieszowie, Duetu Gama Band oraz Zespołu Staszicowska Zorza z Uchań.

Nagłośnienie i oświetlenie koncertu zapewnił Tomasz "Bruno" Brudnowski.

 

[ZT]398056[/ZT]

___

info: ŁM, zdjęcia: Tomasz Brudnowski. Łukasz Machulski

(red.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%