9 czerwca 2026 roku uczniowie klasy I i II Szkoły Podstawowej w Strzyżowie wraz z opiekunką SKO Anną Nowosad wybrali się na wycieczkę do jednego z hrubieszowskich banków.
Zdjęcie 1 z 5
Zdjęcie 2 z 5
Zdjęcie 3 z 5
Zdjęcie 4 z 5
Zdjęcie 5 z 5