W ostatnią niedzielę, żołnierze dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej, odbywający szkolenie w hrubieszowskim pułku, wybrali się na wycieczkę po Hrubieszowie.5 lutego, elewi odbywający szkolenie w 2 Hrubieszowskim Pułku Rozpoznawczym spędzili czas wolny na pieszej wycieczce po Hrubieszowie.Zwiedzili
2023-02-07 07:30:00