W miniony weekend 5 - 6 września 2020 r., modelarze z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Jedynka" w Hrubieszowie wystartowali w Mistrzostwach Polski Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C, F1Q, które odbyły się na lądowisku w Podlodowie, koło Dęblina.Miasto Hrubieszów reprezentowało
2020-09-09 17:49:54