Kapituła konkursu "Szkoła Innowacji" zdecydowała o przyznaniu I Liceum Ogólnokształcącemu im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie wyróżnienia w kategorii "Innowacyjna Inicjatywa" za prowadzenie zajęć w ramach Akademii Staśka.Pierwsze zajęcia Akademii Staśka odbyły się w październiku
2020-08-14 09:34:06