Szkoła Podstawowa nr 2 wzięła udział w ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez naszą parę prezydencką, pod nazwą #sadziMY.18 września 2020 roku Szkoła Podstawowa nr 2 wzięła udział w akcji zainicjowanej przez naszą parę prezydencką, pod nazwą #sadziMY, której celem jest
2020-09-23 09:18:31