W minioną sobotę, w Gminnym Ośrodku Kultury w Horodle odbył się bal maskowy.Kolorowe stroje i dobra zabawa były nieodzownym elementem imprezy.Wszyscy uczestnicy balu wzięli udział w konkursie na najpiękniejszy kostium. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!Na wszystkich czekał słodki poczęstunek
2023-02-22 09:21:13