9 lutego, w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach, odbył się coroczny bal karnawałowy Klubu Senior+ "Nasza Jesień".Bal był niezwykle eleganckim wydarzeniem z przemiłą atmosferą, znakomitą zabawą i pysznym jedzeniem, przygotowanym przez Seniorów.We wspólnej zabawie uczestniczyli członkowie
2023-02-16 07:48:25