W dniach 20 - 23 sierpnia 2020 r. w Zamościu zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS U15 i U17 w podnoszeniu ciężarów. Wśród bardzo dobrze prezentującej się piątki reprezentantów Unii Hrubieszów, najlepiej spisała się Natalia Górniak stając na trzecim miejscu podium, która
2020-08-26 08:57:56