W dniu 17 lutego 2022 roku odbyła się konferencja prasowa na temat stanu zaangażowania prac przy budowie Pomnika Chwały Kawalerii i Artylerii Konnej w Wolicy Śniatyckiej.W konferencji wzięli udział: Tomasz Dudek - Prezes Stowarzyszenia "Bitwa pod Komarowem", Jan Dworzycki - Projektant konstrukcji
2022-02-22 09:09:14