2 sierpnia 2020 r. na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hrubieszowie, odbył się Charytatywny Festiwal Disco Polo, dla Przemysława Jaskuły z Werbkowic.Podczas Koncertu udało się zebrać 10 100 zł, a licytacje jeszcze trwają. Pieniążki zebrane do puszek i z licytacji,
2020-08-04 16:02:22