30 lipca 2023 roku, rozegrany został charytatywny turniej piłki nożnej o puchar dyrektora HOSIR w Hrubieszowie. Piłkarze zagrali na leczenie, dla chorej na raka Iwonki Balsam z Werbkowic.Iwona rozpoczęła kolejny cykl chemioterapii i immunoterapii w szpitalu w Barcelonie, gdzie lekarze walczą
2023-08-01 08:06:29