W sobotę 12 września 2020 r. w Lublinie odbyły się lekkoatletyczne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U 16 makroregion lubelsko - podlaski, w których wystartowało 4 zawodników z MKS Unii Hrubieszów, którzy wywalczyli cztery medale w tym dwa złote Kacper Pańko i sztafeta chłopców
2020-09-14 10:42:05