W dniach 4 - 5 września 2020 roku w Białej Podlaskiej odbyły się lekkoatletyczne 37 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23, a już dzień później Mistrzostwa Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Lublinie. W jednych i drugich startowali reprezentanci MKS Unia Hrubieszów.Młodzieżowe
2020-09-09 12:11:08