Derby powiatu hrubieszowskiego dla Unii. W meczu 18 kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów wygrała 2:1 z drużyną Kryształu Werbkowice. Bramki dla Unii na wagę trzech punktów zdobyli: Mariusz Podgórski oraz Mateusz Pańko, dla Kryształu gola strzelił Patryk Nieradko. Unia Hrubieszów
2020-11-16 10:10:08