W sobotę 15 sierpnia 2020 r. w Białej Podlaskiej odbył się IV Kwalifikacyjny Mityng LOZLA oraz Mistrzostwa Województwa U-23. W zawodach wystartowało 13 zawodników z MKS Unii Hrubieszów, którzy uzyskali kilka bardzo dobrych wyników. Niestety, znów sprinterom przeszkadzał mocny porywisty wiatr.
2020-08-18 09:05:06