W Biłgoraju w dniach 3 - 4 grudnia 2022 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich, w którym młodzi reprezentanci pod kierunkiem trenerów Ewy Mizdal - Usowskiej i Leszka Tarnawskiego z MKS Unia Hrubieszów stawali na podium. Był on połączony z finałem Ligi Wojewódzkiej Juniorów,
2022-12-07 10:08:54