6 września 2020 r. w Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie odbyły się Dożynki Powiatowo - Miejskie.Pierwsza taka uroczystość w Hrubieszowie została zorganizowana przez Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej, Starostę Powiatu Hrubieszowskiego, Burmistrza Miasta Hrubieszów i Rodzinne
2020-09-07 13:08:58