Dzieci biorące udział w wakacyjnych zajęciach zorganizowanych przez GOK w Werbkowicach, odbyły wycieczkę do Archipelagu Roztocze, w miejscowości Budy.Był to drugi wyjazd w ramach "Stacji Animacji - cyklu zajęć wakacyjnych dla dzieci i młodzieży".Dzieci poznały Roztocze przy pomocy nowoczesnych
2020-08-07 09:28:01