2 maja, w Komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, odbyło się uroczyste podniesienie flagi państwowej.W uroczystości udział wzięła kadra kierowniczej, funkcjonariusze oraz pracownicy NOSG.(info i fot. NOSG)Zobacz też:Hrubieszów:
2022-05-03 08:46:11