W niedzielę 23 kwietnia 2023r. w Warszawie, odbył się 2 Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup, w którym pod kierownictwem trenera Mirosława Kamienia udział wzięły cztery dziewczęta z MKS Unia w Hrubieszowie na dystansie 2 km w kategorii U14. Najwyższe miejsce zajęła Gabriela Kubacka.Dla dziewcząt
2023-04-26 08:43:53