Dwaj funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Chłopiatynie odznaczeni zostali medalami Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu.
Zdjęcie 1 z 4
Zdjęcie 2 z 4
Zdjęcie 3 z 4
Zdjęcie 4 z 4