11 listopada mieszkańcy Gminy Dołhobyczów oddali hołd bohaterom poległym w walce o niepodległość i suwerenność państwa polskiego.Dzisiaj wielka jest rocznica -jedenasty listopada!...Tym, co zmarli za Ojczyznę,hołd wdzięczności Polska składa.Ludwik Wiszniewski "11 Listopada"W dniu
2020-11-16 11:56:41