W piątek 10 września, nad stawami w Kopyłowie, w gminie Horodło było gwarnie i wesoło. Okoliczni mieszkańcy oraz turyści mieli okazję uczestniczyć w otwarciu projektu "Rewitalizacja zabytkowego założenia Dworsko-Parkowego w Kopyłowie". Były pokazy sprzętu strażackiego, występy
2021-09-23 09:01:15