We wrześniu zakończył się remont świetlicy w Pielakach, w gminie Uchanie.Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności, w tym przede wszystkim pani sołtys Marty Momot-Cymborskiej, przy wsparciu władz gminy Uchanie i wójta Leszka Czerwonki, udało się doprowadzić świetlicę do stanu, który
2020-09-14 10:40:21