W dniu 18 grudnia 2022 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbyła się gminna Wigilia.Kolędy w wykonaniu: Kapeli Podwórkowej STAH, Honoraty Miranowskiej oraz zespołów Górzanki, Lotos i Vocalizer wprowadziły uczestników w świąteczny nastrój.Tradycyjne, wigilijne potrawy przygotowały
2022-12-20 07:27:35