Wielkimi krokami zbliża się radosny świąteczny czas. Z tej okazji w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 dnia 15 grudnia, odbył się Gwiazdkowy Turniej Koszykówki dziewcząt i chłopców.W zawodach udział wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie.
2022-12-20 07:42:36