W hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się halowy turniej piłki nożnej chłopców z rocznika 2010.W sobotę 19 lutego, Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz MKS Unia Hrubieszów zorganizowały turniej dla młodych piłkarzy z rocznika 2010.Do Turnieju przystąpiło 7
2022-02-21 10:12:46